Lider Ayakkabı Sitesi Esmodaline.com, tıpkı 15 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Ekim 2017 de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız  Taksit, Kapıda Ödeme ve Aynı gün kargo avantajıyla  satışlarına devam etmektedir. 


Güvenli Alışveriş Esmodaline.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Esmodaline.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapılmaktadır.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Esmodaline.com, ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu FacebookTwitterPinterest ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Esmodaline.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.